Twoje obrazy w koszyku
szt.  0  suma:  0.00 zł.
  Opinie klientów
  Szukaj
  Kontakt
  Zarejestruj się
  Zaloguj się
dodaj do ulubionych
Kategorie
Abstrakcje (183)
Akty (27)
Dyptyki, Tryptyki (39)
Impresjonizm (50)
Krajobrazy (103)
Kwiaty (60)
Ludzie (100)
Martwa natura (21)
Marynistyka (21)
Pop art (68)
Reprodukcje i Artyści (721)
» Alfons Mucha (9)
» Alfred Sisley (6)
» Amedeo Modigliani (6)
» Claude Monet (27)
» Edgar Degas (6)
» Eduard Cortes (9)
» Franz Marc (9)
» Gustaw Klimt (27)
» Jack Vettriano (6)
» Joaquin Sorolla (4)
» Józef Chełmoński (15)
» Marc Chagall (15)
» Mark Rothko (5)
» Pablo Picasso (18)
» Paul Gauguin (4)
» Peder Severin Kroyer (4)
» Pierre Auguste Renoir (7)
» Salvador Dali (38)
» Tadeusz Makowski (5)
» Tamara Łempicka (26)
» Vincent van Gogh (26)
» Wassily Kandinsky (27)
» Polscy malarze (40)
» Inni malarze światowi (20)
Zwierzęta (46)
Wyszukiwanie
Wyraz(y):
Przedział cenowy:
do
Kategoria:
Zaawansowane
Informacje
Kontakt i informacje o firmie
Wysyłka i zwroty obrazów
Regulamin galerii
Cennik
Mapa Sklepu
Biuletyn
Uwaga Zarejestrowani klienci mogą zarządzać swoimi subskrypcjami tutaj: Twoje konto:

E-mail:

Nazwa:

Kontakt
e-mailbiuro@galeria-perspektywa.pl
GSM502 503 543
Aktualności
Alfred Sisley
Amedeo Modigliani
Mark Rothko
Jeszcze więcej dzieł Józefa Chełmońskiego
Marc Chagall
Informacje o produkcie
Dama z gronostajem - Leonardo da Vinci
Numer katalogowy 499
Dostępność Dostępny
Nasza cena: 790,00 zł
Zamawiana ilość:  
Opis produktu
Wysokiej jakości obraz olejny namalowany ręcznie, będący kopią obrazu Leonarda da Vinci pt. "Dama z gronostajem" znanym również pod nazwą "Dama z łasiczką".
Obraz namalowany ręcznie z wielką dbałością o szczegóły farbami olejnymi na płótnie przez artystę z wieloletnim doświadczeniem w malarstwie.

Obraz o wymiarch: 60 x 90 cm.

Płótno jest naciagnięte na sosnową blejtramę i posiada zamalowane boki w kolorystyce całości. Dzięki czemu nadaje sie do powieszenia na ścianę bez konieczności oprawiania w ramę.
Grubość blejtramy wynosi 2 cm.

~~*~~
Opis obrazu:

 Dama z gronostajem jest kolejnym dziełem wielkiego malarza z Włoch. Tylko Mona Lisa jest bardziej poznawalnym dziełem tego twórcy. Obraz ten został namalowany w Mediolanie w latach 1483-1490. Obraz ten z kolei jest bogactwem narodowym Polski. Jest własnością muzeum Czartoryskich w Krakowie. Dla wielu osób jest to nie wyobrażalne by takie dzieło było właśnie w Polsce. Na szczęście polscy kustoszy doskonale zdają sobie sprawę z tego z jak wielkim dziełem mamy do czynienia. 

 To, że dama z gronostajem jest dostępna w Krakowie sprawia, że miasto kraka jest jeszcze bardziej atrakcyjne turystycznie. Każdy miłośnik malarstwa na świecie ma zaznaczony Kraków na trasie swoich podróży. 

 Dama z gronostajem bardziej znana, jako dama z łasiczką od samego początku swojego istnienia wprawiała ludzi w zachwyt. Na samym początku nieznana była kobieta przeniesiona na ten obraz. Tak samo było w przypadku zwierzęcia trzymanego w rękach tejże kobiety. Początkowo myślano, że jest łasiczka. Dopiero po głębszej analizie stwierdzono, że najprawdopodobniej jest gronostaj. Niewyklucia się też możliwości, że jest to albinotyczna odmiana fretki. 

 Obraz ten jak to w przypadku Leonardo da Vinci jest utrzymany w ciemnej konwencji. Tło tego obrazu jest całkowicie czarne. Jest to metoda, która była bardzo często stosowana w tamtych czasach podczas malowania portretów. Kobieta ukazana w tym dziele jest ubrana bardzo elegancko. Biżuteria, którą nosi jest stonowana i dostojna. Jej zielona suknia świadczy o jej zamożności. Jest to portret Cecylii, Gallerani, która była kochanką księcia Ludovica Sforzy, który był zleceniodawcą tego dzieła. 

 Leonardo da Vinci chyb nigdy nie przypuszczał, że jego dzieła będą największymi gratkami na aukcjach dzieł sztuki na całym świecie. Jest to oczywiście rzadkością.
» Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF
» Informuj mnie o aktualizacjach Dama z gronostajem - Leonardo da Vinci
» Napisz recenzję tego produktu!
» Zadaj nam pytanie...
Poprzedni produkt Produkt 139 z 362 w kategorii Reprodukcje i Artyści Następny produkt
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
Małe kwiatki - Pablo Picasso
 Małe kwiatki - Pablo Picasso    275,00 zł 
Reprodukcja obrazu malarza Pablo Picasso pt. "Małe kwiatki" (Petite Fleurs) Obraz namalowany ręcznie farbami olejnymi na płótnie. Wymiary obrazu: 40 x 60 cm. Płótno jest naciagnięte na sosnową blejtramę i posiada zamalowane ... 
Niebieski akt - Pablo Picasso
 Niebieski akt - Pablo Picasso    360,00 zł 
Ręcznie namalowana kopia obrazu malarza Pablo Picasso pt. "Niebieski akt". Obraz namalowany farbami olejnymi na płótnie. Wymiary obrazu: 60 x 80 cm. Płótno jest naciągnięte na sosnową blejtramę i posiada zamalowane boki w ... 
Dziewczyna z perłą - Jan Vermeer
 Dziewczyna z perłą - Jan Vermeer    790,00 zł 
Wysokiej jakości obraz olejny namalowany ręcznie będący kopią obrazu Jana Vermeera pt. "Dziewczyna z perłą". Obraz namalowany ręcznie z wielką dbałością o szczegóły farbami olejnymi na płótnie przez artystę z wieloletnim ... 
Mona Lisa - Leonardo da Vinci
 Mona Lisa - Leonardo da Vinci    790,00 zł 
Wysokiej jakości obraz olejny namalowany ręcznie będący kopią obrazu Leonarda da Vinci pt. "Mona Lisa". Obraz namalowany ręcznie z wielką dbałością o szczegóły farbami olejnymi na płótnie przez artystę z wieloletnim ... 
W galerii sprzedaż obrazów olejnych o szerokiej tematyce: abstrakcja, akt, krajobraz, marynistyka, kwiat, człowiek, zwierze, martwa natura, reprodukcja. Obrazy składaja się z jednego płótna, ale dostępne sa również dyptyki i tryptyki. Malarstwo olej. Obrazy olejne.
Strona Główna    Wysyłka    Mapa Strony    Katalog Produktów    Regulamin    
Copyright © 2018 Galeria Perspektywa - Sklep oferuje obrazy olejne, ręcznie malowane na płótnie. Galeria obrazów sprzedaje obrazy gotowe do domu (pokoju, kuchni), obrazy na zamówienie. Technika wykonania obrazów: olej na płótnie. Malarstwo Polskie i swiatowe. Sprzedaż obrazów olejnych.