Twoje obrazy w koszyku
szt.  0  suma:  0.00 zł.
  Opinie klientów
  Szukaj
  Kontakt
  Zarejestruj się
  Zaloguj się
dodaj do ulubionych
Kategorie
Abstrakcje (181)
» Kubizm (8)
» Nowoczesne (35)
Akty (27)
Dyptyki, Tryptyki (39)
Impresjonizm (50)
Krajobrazy (102)
Kwiaty (60)
Ludzie (99)
Martwa natura (21)
Marynistyka (21)
Pop art (68)
Reprodukcje i Artyści (702)
Zwierzęta (46)
Wyszukiwanie
Wyraz(y):
Przedział cenowy:
do
Kategoria:
Zaawansowane
Informacje
Kontakt i informacje o firmie
Wysyłka i zwroty obrazów
Regulamin galerii
Cennik
Mapa Sklepu
Biuletyn
Uwaga Zarejestrowani klienci mogą zarządzać swoimi subskrypcjami tutaj: Twoje konto:

E-mail:

Nazwa:

Kontakt
e-mailbiuro@galeria-perspektywa.pl
GSM502 503 543
Aktualności
Alfred Sisley
Amedeo Modigliani
Mark Rothko
Jeszcze więcej dzieł Józefa Chełmońskiego
Marc Chagall
Informacje o produkcie
Morwa - Vincent van Gogh
Numer katalogowy 454
Dostępność Dostępny
Nasza cena: 380,00 zł
Zamawiana ilość:  
Opis produktu
Obraz będący reprodukcją dzieła Vincenta van Gogh'a pt. "Morwa".

Obraz namalowany ręcznie farbami olejnymi na płótnie.
Wymiary obrazu: 80x65 cm.
Płótno naciągnięte na drewniany blejtram.
Grubość obrazu: 2 cm. Boki zamalowane w kolorystyce całości, obraz nadaje się do powieszenia na ścianę bez konieczności oprawiania go w ramę.

Prezentowane powyżej zdjęcie, tak jak każde w naszej galerii obrazów,  przedstawia namalowaną przez nas reprodukcję obrazu.

Aby obejrzeć inne namalowane przez nas reprodukcje dzieł tego artysty, proszę w dziale „Reprodukcje obrazów” kliknąć „Vincent van Gogh”.

~~~ opis obrazu ~~~
  Van Gogh namalował ten obraz w październiku 1889 roku. Miało to miejsce w ostatnich latach jego życia. Powstało zatem już po słynnym incydencie z uchem. Jednak po tej sytuacji Van Gogh nie był już do końca sobą. Uważał na przykład, że próbowano go otruć – jego kondycja psychiczna nie była najlepsza.

  Stałą w życiu Van Gogha było to, że ciągle malował. Na jego obrazach z tamtego okresu można odnaleźć wszystkie elementy jego życia. Na obrazach widzimy lekarzy, korytarze, kwiaty rosnące w ogrodach itp.

  Na powyższym obrazie widzimy drzewo, które wyrasta na skalistym terenie. Tym drzewem jest morwa. Jest to drzewo pochodzące z ogrodu azylu, w którym przebywał artysta. Drzewo rośnie samo na skalistym zboczu. Grunt powstał z kilku z krótkich i jednocześnie szybkich pociągnięć pędzla. Utrzymany jest w kolorach bieli i jasnego brązu. Kontrastuje z ciemną zielenią oraz brązem pnia drzewa. Liście na drzewie są kolorowe, z przewagą pomarańczowego, żółtego i czerwonego koloru. Od razu nasuwa się na myśl, że musiała wówczas panować wspaniała złota jesień, która zachwyciła artystę.
Dalsze tło obrazu ziemia i niebo. Składają się one w większości z prostych ukośnych pociągnięć pędzla. Obraz jest naprawdę piękny.

» Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF
» Informuj mnie o aktualizacjach Morwa - Vincent van Gogh
» Napisz recenzję tego produktu!
» Zadaj nam pytanie...
Poprzedni produkt Produkt 75 z 138 w kategorii Abstrakcje Następny produkt
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
Pocałunek (całość) 85x120 cm - Gustaw Klimt
 Pocałunek (całość) 85x120 cm - Gustaw Klimt    490,00 zł 
Wspaniała reprodukcja obrazu malarza Gustaw Klimt pt. "Pocałunek". Obraz namalowany ręcznie farbami olejnymi na płótnie. Obraz o sporych wymiarach: 85 x 120 cm. Płótno jest naciągnięte na sosnową blejtramę i ... 
Kuszenie świętego Antoniego - Salvador Dali
 Kuszenie świętego Antoniego - Salvador Dali    440,00 zł 
Ręcznie namalowana kopia obrazu Salvadora Dali, pt. „Kuszenie świętego Antoniego”. Obraz namalowany farbami olejnymi na płótnie. Wymiary obrazu: 100x75 cm. Obraz naciągnięty na sosnowy blejtram o grubości około 2 cm. Boki zamalowane w ... 
Matka z dzieckiem (poziomy) - Gustaw Klimt
 Matka z dzieckiem (poziomy) - Gustaw Klimt    430,00 zł 
Obraz olejny ręcznie malowany farbami olejnymi na płótnie, będący kopią obrazu austriackiego malarza Gustawa Klimta (1862 – 1918 r.) pt. "Matka z dzieckiem" (detal z obrazu "Trzy etapy życia kobiety), (Mother and child, The ... 
Samotne drzewo
 Samotne drzewo    320,00 zł 
Obraz namalowany farbami olejnymi na płótnie. Wymiary obrazu: 90x60 cm Płótno naciągniete na sosnowy blejtram, wzmocniony klinami. Boki obrazu zamalowane są w kolorystyce całości dzięki czemu obraz nadaje się do powieszenia na ścianie bez ... 
Droga w lesie - Józef Chełmoński
 Droga w lesie - Józef Chełmoński    410,00 zł 
Pięknie ręcznie namalowana kopia dzieła artysty Józefa Chełmońskiego pod tytułem "Droga w lesie". Wymiary obrazu: 90 x 65 cm Obraz namalowany ręcznie, farbami olejnymi na płótnie. Płótno naciągnięte na sosnowy ... 
Staw w Radziejowicach - Józef Chełmoński
 Staw w Radziejowicach - Józef Chełmoński    370,00 zł 
Pięknie namalowana kopia dzieła artysty Józefa Chełmońskiego pod tytułem "Staw w Radziejowicach". Wymiary obrazu: 90 x 60 cm Obraz namalowany ręcznie, farbami olejnymi na płótnie. Płótno naciągnięte na sosnowy ... 
W galerii sprzedaż obrazów olejnych o szerokiej tematyce: abstrakcja, akt, krajobraz, marynistyka, kwiat, człowiek, zwierze, martwa natura, reprodukcja. Obrazy składaja się z jednego płótna, ale dostępne sa również dyptyki i tryptyki. Malarstwo olej. Obrazy olejne.
Strona Główna    Wysyłka    Mapa Strony    Katalog Produktów    Regulamin    
Copyright © 2017 Galeria Perspektywa - Sklep oferuje obrazy olejne, ręcznie malowane na płótnie. Galeria obrazów sprzedaje obrazy gotowe do domu (pokoju, kuchni), obrazy na zamówienie. Technika wykonania obrazów: olej na płótnie. Malarstwo Polskie i swiatowe. Sprzedaż obrazów olejnych.