Twoje obrazy w koszyku
szt.  0  suma:  0.00 zł.
  Opinie klientów
  Szukaj
  Kontakt
  Zarejestruj się
  Zaloguj się
dodaj do ulubionych
Kategorie
Abstrakcje (183)
» Kubizm (8)
» Nowoczesne (36)
Akty (27)
Dyptyki, Tryptyki (39)
Impresjonizm (50)
Krajobrazy (103)
Kwiaty (60)
Ludzie (100)
Martwa natura (21)
Marynistyka (21)
Pop art (68)
Reprodukcje i Artyści (723)
Zwierzęta (46)
Wyszukiwanie
Wyraz(y):
Przedział cenowy:
do
Kategoria:
Zaawansowane
Informacje
Kontakt i informacje o firmie
Wysyłka i zwroty obrazów
Regulamin galerii
Cennik
Mapa Sklepu
Biuletyn
Uwaga Zarejestrowani klienci mogą zarządzać swoimi subskrypcjami tutaj: Twoje konto:

E-mail:

Nazwa:

Kontakt
e-mailbiuro@galeria-perspektywa.pl
GSM502 503 543
Aktualności
Alfred Sisley
Amedeo Modigliani
Mark Rothko
Jeszcze więcej dzieł Józefa Chełmońskiego
Marc Chagall
Informacje o produkcie
Morwa - Vincent van Gogh
Numer katalogowy 454
Dostępność Dostępny
Nasza cena: 380,00 zł
Zamawiana ilość:  
Opis produktu
Obraz będący reprodukcją dzieła Vincenta van Gogh'a pt. "Morwa".

Obraz namalowany ręcznie farbami olejnymi na płótnie.
Wymiary obrazu: 80x65 cm.
Płótno naciągnięte na drewniany blejtram.
Grubość obrazu: 2 cm. Boki zamalowane w kolorystyce całości, obraz nadaje się do powieszenia na ścianę bez konieczności oprawiania go w ramę.

Prezentowane powyżej zdjęcie, tak jak każde w naszej galerii obrazów,  przedstawia namalowaną przez nas reprodukcję obrazu.

Aby obejrzeć inne namalowane przez nas reprodukcje dzieł tego artysty, proszę w dziale „Reprodukcje obrazów” kliknąć „Vincent van Gogh”.

~~~ opis obrazu ~~~
  Van Gogh namalował ten obraz w październiku 1889 roku. Miało to miejsce w ostatnich latach jego życia. Powstało zatem już po słynnym incydencie z uchem. Jednak po tej sytuacji Van Gogh nie był już do końca sobą. Uważał na przykład, że próbowano go otruć – jego kondycja psychiczna nie była najlepsza.

  Stałą w życiu Van Gogha było to, że ciągle malował. Na jego obrazach z tamtego okresu można odnaleźć wszystkie elementy jego życia. Na obrazach widzimy lekarzy, korytarze, kwiaty rosnące w ogrodach itp.

  Na powyższym obrazie widzimy drzewo, które wyrasta na skalistym terenie. Tym drzewem jest morwa. Jest to drzewo pochodzące z ogrodu azylu, w którym przebywał artysta. Drzewo rośnie samo na skalistym zboczu. Grunt powstał z kilku z krótkich i jednocześnie szybkich pociągnięć pędzla. Utrzymany jest w kolorach bieli i jasnego brązu. Kontrastuje z ciemną zielenią oraz brązem pnia drzewa. Liście na drzewie są kolorowe, z przewagą pomarańczowego, żółtego i czerwonego koloru. Od razu nasuwa się na myśl, że musiała wówczas panować wspaniała złota jesień, która zachwyciła artystę.
Dalsze tło obrazu ziemia i niebo. Składają się one w większości z prostych ukośnych pociągnięć pędzla. Obraz jest naprawdę piękny.

» Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF
» Informuj mnie o aktualizacjach Morwa - Vincent van Gogh
» Napisz recenzję tego produktu!
» Zadaj nam pytanie...
Poprzedni produkt Produkt 75 z 139 w kategorii Abstrakcje Następny produkt
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
Pole pszenicy - Vincent van Gogh
 Pole pszenicy - Vincent van Gogh    340,00 zł 
Ręcznie namalowany obraz będący kopią dzieła Vincenta van Gogha pt. "Pole pszenicy". Obraz namalowany farbami olejnymi na płótnie. Wymiary obrazu: 90x60 cm. Płótno naciągnięte na drewniany blejtram. Grubość obrazu: 2 ... 
Samotne drzewo
 Samotne drzewo    320,00 zł 
Obraz namalowany farbami olejnymi na płótnie. Wymiary obrazu: 90x60 cm Płótno naciągniete na sosnowy blejtram, wzmocniony klinami. Boki obrazu zamalowane są w kolorystyce całości dzięki czemu obraz nadaje się do powieszenia na ścianie bez ... 
Staw w Radziejowicach - Józef Chełmoński
 Staw w Radziejowicach - Józef Chełmoński    370,00 zł 
Pięknie namalowana kopia dzieła artysty Józefa Chełmońskiego pod tytułem "Staw w Radziejowicach". Wymiary obrazu: 90 x 60 cm Obraz namalowany ręcznie, farbami olejnymi na płótnie. Płótno naciągnięte na sosnowy ... 
Krzyk - Edvard Munch
 Krzyk - Edvard Munch    360,00 zł 
Obraz będący ręcznie namalowaną kopią dzieła artysty Edvarda Muncha pod tytułem "Krzyk". Wymiary obrazu: 60 x 80 cm Obraz namalowany farbami olejnymi na płótnie. Płótno naciągnięte na sosnowy blejtram (wzmocniony ... 
Piękny dzień
 Piękny dzień    170,00 zł 
Małych rozmiarów abstrakcja olejna namalowane ręcznie na płótnie. Wymiary malowidła: 30x30 cm Płótno naciągnięte na sosnowy blejtram (wzmocniony klinkami) ma zamalowane boki w kolorystyce całości obrazu, dzięki czemu obraz nadaje się do ... 
Droga w lesie - Józef Chełmoński
 Droga w lesie - Józef Chełmoński    410,00 zł  Towar sprzedany
Ten obraz jest dostępny tylko na zamówienie.  Prosimy o kontakt via e-mail: biuro@galeriaperspektywa.pl celem ustalenia szczegółów zamówienia. ~~*~~ Pięknie ręcznie namalowana kopia dzieła artysty Józefa ... 
W galerii sprzedaż obrazów olejnych o szerokiej tematyce: abstrakcja, akt, krajobraz, marynistyka, kwiat, człowiek, zwierze, martwa natura, reprodukcja. Obrazy składaja się z jednego płótna, ale dostępne sa również dyptyki i tryptyki. Malarstwo olej. Obrazy olejne.
Strona Główna    Wysyłka    Mapa Strony    Katalog Produktów    Regulamin    
Copyright © 2018 Galeria Perspektywa - Sklep oferuje obrazy olejne, ręcznie malowane na płótnie. Galeria obrazów sprzedaje obrazy gotowe do domu (pokoju, kuchni), obrazy na zamówienie. Technika wykonania obrazów: olej na płótnie. Malarstwo Polskie i swiatowe. Sprzedaż obrazów olejnych.