Twoje obrazy w koszyku
szt.  0  suma:  0.00 zł.
  Opinie klientów
  Szukaj
  Kontakt
  Zarejestruj się
  Zaloguj się
dodaj do ulubionych
Kategorie
Abstrakcje (183)
Akty (27)
Dyptyki, Tryptyki (39)
Impresjonizm (50)
Krajobrazy (102)
Kwiaty (60)
Ludzie (100)
Martwa natura (21)
Marynistyka (21)
Pop art (68)
Reprodukcje i Artyści (713)
Zwierzęta (46)
Wyszukiwanie
Wyraz(y):
Przedział cenowy:
do
Kategoria:
Zaawansowane
Informacje
Kontakt i informacje o firmie
Wysyłka i zwroty obrazów
Regulamin galerii
Cennik
Mapa Sklepu
Biuletyn
Uwaga Zarejestrowani klienci mogą zarządzać swoimi subskrypcjami tutaj: Twoje konto:

E-mail:

Nazwa:

Kontakt
e-mailbiuro@galeria-perspektywa.pl
GSM502 503 543
Aktualności
Alfred Sisley
Amedeo Modigliani
Mark Rothko
Jeszcze więcej dzieł Józefa Chełmońskiego
Marc Chagall
Aktualności
Jack Vettriano - życiorys   Data: 02 maj 2008
Wstęp:
Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z biografią, jakże ciekawego artysty – malarza: Jack’a Vettriano.

Zawartość:

Jack VettrianoJack Vettriano jest szkockim malarzem urodzonym w miejscowości Fife w roku 1951. Jego artystyczna dusza szybko dała o sobie znać, choć jeszcze nie we właściwym kierunku. W Wieku 16 lat rzuca szkołę i zatrudnia się w kopalni. Malarstwo przyszło po kilku latach. Na swoje 21 urodziny otrzymał zestaw akwareli od swojej dziewczyny. Wtedy zaczyna rysować i rozpoczyna się jego przygoda z malarstwem. 

Przez lata tworzył bez publikacji. Jego obrazów nie można było nigdzie zobaczyć. Dopiero w roku 1988 postanawia przełamać się i przedstawić swoje prace publiczności. Robi na wystawie The Royal Scottish Academy. Został przyjęty bardzo entuzjastycznie. Świadczy o tym fakt, że jego obrazy wykupiono już pierwszego dnia trwania wystawy. 

Dalsze lata są dla niego równie pomyśle. Jego prace cieszą się dużym zainteresowaniem wśród kolekcjonerów, a sam artysta dojrzał. Jego obrazy zdobią kolekcję zarówno prywatne jak i państwowe na całym świecie. Dzieła uświetniały wystawy w Nowym Jorku, Johannesburgu, Hongkongu, Edynburgu czy Londynie.
Jego obrazy często przedstawiają ludzi. Swoich bohaterów przedstawia w sposób bajkowy, a inspirację czerpie ze starych filmów, których wpływ widać w jego pracach.

Wszystkie dostępne reprodukcje obrazów tego artysty można obejrzeć klikając tutaj: [Jack Vettriano - reprodukcje].Statystyka:
Przeglądano: 3813
Ilość komentarzy: 0
Napisz recenzję Dalej
W galerii sprzedaż obrazów olejnych o szerokiej tematyce: abstrakcja, akt, krajobraz, marynistyka, kwiat, człowiek, zwierze, martwa natura, reprodukcja. Obrazy składaja się z jednego płótna, ale dostępne sa również dyptyki i tryptyki. Malarstwo olej. Obrazy olejne.
Strona Główna    Wysyłka    Mapa Strony    Katalog Produktów    Regulamin    
Copyright © 2017 Galeria Perspektywa - Sklep oferuje obrazy olejne, ręcznie malowane na płótnie. Galeria obrazów sprzedaje obrazy gotowe do domu (pokoju, kuchni), obrazy na zamówienie. Technika wykonania obrazów: olej na płótnie. Malarstwo Polskie i swiatowe. Sprzedaż obrazów olejnych.