1 » 2 » 3 » Ogród wiejski ze słonecznikami - Gustav Klimt4
Ogród wiejski ze słonecznikami - Gustav Klimt

Ogród wiejski ze słonecznikami - Gustav Klimt

Nr katalogowy: 585
Opis produktu

Piękny ręcznie namalowany obraz na podstawie dzieła Gustava Klimta pt. "Ogród wiejski ze słonecznikami".
Obraz namalowany ręcznie farbami olejnymi na płótnie.
Obraz o sporych wymiarch: 80 x 80 cm.
Płótno jest naciągnięte na sosnową blejtramę i posiada zamalowane boki w kolorystyce całości. Dzięki czemu nadaje się do powieszenia na ścianę bez konieczności oprawiania w ramę. Grubość blejtramy wynosi 2 cm.
W naszej galerii obrazów posiadamy w ciągłej sprzedaży obrazy olejne będące kopiami dzieł sławnych malarzy.

Więcej dzieł tego malarza możesz obejrzeć klikając na podkategorię: Gustav Klimt.

Dodatkowy opis
  Gustav Klimt znany jest z tego, że tworzył obrazy pełne zmysłowości i erotyzmu. Zwykle tematyka, jaką się zajmował, związana była z alegoriami, portretami oraz pejzażami. Bardzo chętnie przedstawiał jednak erotyczne wizerunki. Sam o sobie mówił, iż jego głównym celem jest stworzenie dzieła totalnego. Chciał, aby było ono całkowicie wolne od wszelkich konwencji oraz od ograniczeń, jakie narzucała na przykład akademicka koncepcja. Wszystkie jego dzieło są w zasadzie wyrazem nieograniczonej swobody twórczej artysty. Wyrażają zarówno bujność jak i złożoność epoki, w której tworzył.

  Poza zmysłowymi portretami kobiet, Gustaw Klimt uwielbiał malować pejzaże. Były one dla niego niezwykle ważnym tematem. W zasadzie to Klimt powracał do nich przez cały okres swojej bujnej twórczości. Wśród dzieło, które powstały po 1900 roku, znajduje się tytułowy Wiejski ogród ze słonecznikami. Można z całą pewnością powiedzieć, że zarówno ten obraz, jak również namalowane przez Klimta Słoneczniki, powstały na statek inspiracji stylem van Gogha.

  Obraz przedstawia część ogrodu, w którym główne miejsce zajmują słoneczniki. Są dojrzałe, pełne i majestatyczne. Cały ogród jest pełen pięknych kwiatów, kolorowy i zachwycający. Aż się chce w nim pozostać na zawsze.

Obraz jest: Dostępny

Cena: 420,00 zł

Kup obrazIlość: szt.

Podziel się informacją o obrazie

Inne polecane obrazy:

Bajeczny las

Dostępny
350,00 zł
Bajeczny las

Górska mgła

Dostępny
380,00 zł
Górska mgła