» » » Ogród wiejski ze słonecznikami - Gustaw Klimt
Ogród wiejski ze słonecznikami - Gustaw Klimt

Ogród wiejski ze słonecznikami - Gustaw Klimt

Nr katalogowy: 585
Opis produktu
Obraz dostępny tylko na zamówienie. Prosimy o kontakt via e-mail celem ustalenia szczegółów: biuro@galeriaperspektywa.pl

Wspaniała kopia obrazu malarza Gustaw Klimt pt. "Ogród wiejski ze słonecznikami".
Obraz namalowany ręcznie farbami olejnymi na płótnie.
Obraz o sporych wymiarch: 80 x 80 cm.
Płótno jest naciagnięte na sosnową blejtramę i posiada zamalowane boki w kolorystyce całości. Dzięki czemu nadaje sie do powieszenia na ścianę bez konieczności oprawiania w ramę.
Grubość blejtramy wynosi 2 cm.

W naszej galerii obrazów posiadamy w ciągłej sprzedaży obrazy olejne będące reprodukcjami dzieł sławnych malarzy.
Więcej dzieł tego malarza możesz obejrzeć klikając na podkategorię: [Gustaw Klimt].

~~~ opis obrazu ~~~

  Gustaw Klimt znany jest z tego, że tworzył obrazy pełne zmysłowości i erotyzmu. Zwykle tematyka, jaką się zajmował, związana była z alegoriami, portretami oraz pejzażami. Bardzo chętnie przedstawiał jednak erotyczne wizerunki. Sam o sobie mówił, iż jego głównym celem jest stworzenie dzieła totalnego. Chciał, aby było ono całkowicie wolne od wszelkich konwencji oraz od ograniczeń, jakie narzucała na przykład akademicka koncepcja. Wszystkie jego dzieło są w zasadzie wyrazem nieograniczonej swobody twórczej artysty. Wyrażają zarówno bujność jak i złożoność epoki, w której tworzył.

  Poza zmysłowymi portretami kobiet, Gustaw Klimt uwielbiał malować pejzaże. Były one dla niego niezwykle ważnym tematem. W zasadzie to Klimt powracał do nich przez cały okres swojej bujnej twórczości. Wśród dzieło, które powstały po 1900 roku, znajduje się tytułowy Wiejski ogród ze słonecznikami. Można z całą pewnością powiedzieć, że zarówno ten obraz, jak również namalowane przez Klimta Słoneczniki, powstały na statek inspiracji stylem van Gogha.

  Obraz przedstawia część ogrodu, w którym główne miejsce zajmują słoneczniki. Są dojrzałe, pełne i majestatyczne. Cały ogród jest pełen pięknych kwiatów, kolorowy i zachwycający. Aż się chce w nim pozostać na zawsze.

Obraz jest: Na zamówienie

Cena: 390,00 zł

Chwilowo niedostępny

Podziel się informacją o obrazie

Pozostałe produkty z kategorii

Zima

Na zamówienie
429,00 zł
Zima

Faleza

Na zamówienie
335,00 zł
Faleza