Strona główna » Tematyka » Ludzie » Donna con Ventaglio / Dama z wachlarzem - Gustav Klimt
Donna con Ventaglio / Dama z wachlarzem - Gustav Klimt

Donna con Ventaglio / Dama z wachlarzem - Gustav Klimt

Nr katalogowy: 221
Opis produktu
Obraz dostępny tylko na zamówienie. Prosimy o kontakt via e-mail celem ustalenia szczegółów: biuro@galeriaperspektywa.pl
Obraz namalowany na podstawie dzieła Gustava Klimta pt. "Donna con Ventaglio". Obraz namalowany ręcznie farbami olejnymi na płótnie.
Obraz o wymiarach: 85 x 85 cm.
Płótno jest naciągnięte na sosnowy blejtram i posiada zamalowane boki w kolorystyce całości. Dzięki czemu nadaje się do powieszenia na ścianę bez konieczności oprawiania w ramę.  Grubość blejtramu wynosi 2 cm.
Obraz znany także pod tytułem „Dama z wachlarzem”. Namalowany przez Gustawa Klimta w latach 1917 – 1918. Delikatna młoda kobieta o bladej karnacji stanowi mocny kontrapunkt dla drugiego planu na którym widać mnóstwo fantastycznych zwierząt oraz roślin. Zamiłowanie do ozdobnych dekoracji było jedną z głównych cech wyróżniających obrazy Klimta. Więcej dzieł tego malarza możesz obejrzeć klikając na podkategorię: Obrazy Gustav Klimt.

Ten obraz możemy naciągnąć na grubszy blejtram.
Standardowo w cenie obrazu zawarty jest blejtram (wewnętrzna rama) o grubości 2 cm, jednakże gdy obraz nie będzie oprawiany w ramę dekoracyjną to zachęcamy do wyboru blejtramu o grubości 4 cm. Obraz na ścianie prezentuje się okazalej, a blejtram jest solidniejszy.
[Dowiedz się więcej o beljtramie]

Obraz jest: Na zamówienie

Blejtram o grubości:

Cena: 560,00 zł

Chwilowo niedostępny

Napisz opinię
Podziel się informacją o obrazie

Inne polecane obrazy:

Elvis Presley #niebieski

Dostępny
460,00 zł
Elvis Presley #niebieski

Kapela

Na zamówienie
560,00 zł
Kapela

Dzień dobry

Dostępny
480,00 zł
Dzień dobry

Matka Boska karmiąca

Dostępny
580,00 zł
Matka Boska karmiąca
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu