Strona główna » Wysyłka i zwroty obrazów

Wysyłka i zwroty obrazów

Wysyłka do klienta
Wysyłkę zakupionych przez Państwa obrazów realizujemy po otrzymaniu należności (cena obrazu + cena wysyłki) na nasze konto bankowe lub za pobraniem.
Obrazy wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej. Każdy obraz (odpowiednio przez nas zabezpieczony na czas transportu) wysyłany jest jako paczka na warunkach szczególnych (oznaczenie ostrożnie), mających zapewnić mu specjalną ochronę i traktowanie podczas transportu.

Koszty wysyłki - przesyłka kurierska:
Wysyłka jednego obrazu w paczce:
-  po wpłacie należności na nasze konto: 32 zł;
-  za pobraniem (płatność przy odbiorze przesyłki): 36 zł;
Każdy kolejny obraz zapakowany do tej samej paczki zwiększa koszt przesyłki o 14 zł.

Zwrot do Galerii
Poinformuj nas o odstąpieniu od umowy kupna (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru. Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Zwrócimy Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Możemy wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Więcej szczegółów znajdziesz w regulaminie naszego sklepu.


Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu