Strona główna » Aktualności

Aktualności

Wyszukaj artykuł korzystając z naszej wyszukiwarki

Edgar Degas

31-05-2013
Od dzisiaj na naszej stronie widnieje życiorys Edgara Degasa, do którego lektury serdecznie Państwa zapraszamy.
Przeczytaj całość

Tadeusz Makowski

21-05-2012
Dzisiaj oferta naszej galerii powiększyła się o kolejne reprodukcje obrazów Tadeusza Makowskiego. Zapraszamy do zapoznania się z biografią tego artysty oraz z namalowanymi przez nas kopiami jego obrazów.
Przeczytaj całość

Jan Matejko

08-06-2011
Dzisiaj prezentujemy Państwu jakże ciekawy życiorys Jana Matejki. Zachęcamy zarówno do obejrzenia namalowanych przez nas reprodukcji dzieł tego artysty jak i do przeczytania jego biografii.
Przeczytaj całość

Józef Chełmoński

24-03-2011
Dzisiaj oferta naszej galerii powiększyła się o kolejne reprodukcje obrazów Józefa Chełmońskiego. Zapraszamy do zapoznania się z biografią tego artysty oraz z namalowanymi przez nas kopiami jego obrazów.
Przeczytaj całość

Vincent van Gogh

28-10-2010
Uprzejmie informujemy, że od dzisiaj w naszej galerii dostępne są reprodukcje obrazów Vincenta van Gogha. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z jego biografią oraz obejrzenia namalowanych przez nas obrazów tego artysty.
Przeczytaj całość

Obrazy nowoczesne

13-01-2010
Z nieukrywaną przyjemnością zapraszamy Państwa do odwiedzenia nowo powstałej pod-kategorii w naszej galerii: „Obrazy nowoczesne”. Aby obejrzeć nowo utworzony dział, z pośród kategorii tematycznych należy wybrać „Abstrakcje” a następnie kliknąć w kategorię „Nowoczesne”.
Przeczytaj całość

Claude Monet

28-10-2009
Dzisiaj mamy zaszczyt przybliżyć Państwu sylwetkę wielkiego impresjonisty Francuskiego oraz pochwalić się kilkoma reprodukcjami jego dzieł namalowanymi przez nas.
Przeczytaj całość

Pierre-Auguste Renoir

11-08-2009
Chcielibyśmy przybliżyć Państwu sylwetkę wielkiego francuskiego malarza, impresjonisty, którego obrazy cieszą się wielką popularnością po dziś dzień.
Przeczytaj całość

Paul Gauguin

18-06-2009
Dzisiaj chcielibyśmy zachęcić Państwa do zapoznania się z biografią francuskiego malarza żyjącego na przełomie dziewiętnastego i dwudziestego wieku.
Przeczytaj całość

Salvador Dali

18-06-2009
Rozmawiając o malarstwie światowym nie sposób nie wspomnieć o najbardziej znanym surrealiście: Salvadorze Dali. Zachęcamy do zapoznania się z ciekawostkami z życia tego artysty.
Przeczytaj całość

Alfons Mucha

30-03-2009
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się interesującym życiorysem czeskiego malarza oraz reprodukcjami jego obrazów namalowanymi przez współpracujących z nami artystów.
Przeczytaj całość

Gustaw Klimt

18-03-2009
Chcielibyśmy przybliżyć Państwu sylwetkę wielkiego malarza, którego obrazy cieszą się uznaniem po dziś dzień.
Przeczytaj całość

Opinie klientów

06-03-2009
Szanowni Państwo
Dzięki współpracy z artystami specjalizującymi się w różnych sztukach malarskich oferujemy obrazy namalowane w najwyższej jakości. Wiarygodność naszej galerii potwierdzają wysokie noty wystawione przez naszych klientów w niezależnych serwisach internetowych. Na tej stronie prezentujemy także opinie nadesłane do naszej galerii.
Przeczytaj całość

Franz Marc

22-10-2008
Dzisiaj zasoby naszej galerii obrazów powiększyły się o aż o osiem reprodukcji obrazów niemieckiego malarza Franz'a Marc'a.
Przeczytaj całość

Pierre Farel

09-09-2008
Aby przybliżyć Państwu postać Pierra Farela, artysty którego reprodukcje obrazów posiadamy w naszej galerii, zdecydowaliśmy się przetłumaczyć jego wypowiedź (z oficjalnej strony).
Przeczytaj całość

Trzy nowe kategorie

09-06-2008
W związku z rozwojem naszej galerii dodaliśmy dzisiaj trzy kategorie tematyczne. Mamy nadzieję, że ułatwi to Państwu odnalezienie interesującego obrazu.
Przeczytaj całość

Artysta malarz Daniel Patrick Kessler

25-03-2008

Dzisiaj chcielibyśmy Państwu przybliżyć sylwetkę kolejnego malarza, którego reprodukcję obrazu posiadamy w sprzedaży. Jego dzieła charakteryzują się „wesoła” tematyką oraz żywymi kolorami. Mowa tutaj o Danielu Kessler.

Przeczytaj całość

Claude Theberge - artysta, malarz (biografia)

21-03-2008

   Chcąc zapoznać Państwa z postaciami malarzy których reprodukcje obrazów posiadamy w sprzedaży, będziemy regularnie prezentowali życiorysy najciekawszych artystów. Dzisiaj przedstawiamy biografię współczesnego kanadyjskiego malarza Claude Theberge. Serdecznie zapraszamy do lektury.

Przeczytaj całość

Obrazy olejne jako tapeta na pulpit Twojego komputera

18-03-2008

Szanowni Internauci odwiedzający Galerię Obrazów Perspektywa!
   Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was drobną niespodziankę: pięć zdjęć obrazów olejnych z naszej galerii odpowiednio sformatowanych w różnych rozdzielczościach (800 x 600, 1152 x 864, 1024 x 768, 1280 x 800 oraz 1280 x 1024 pixli), tak aby każdy mógł ustawić je sobie jako tapetę na pulpicie swojego monitora.
Trzy z pośród pięciu prezentowanych obrazów są dobrze znane z naszej bieżącej oferty, dwa pozostałe zostaną niedługo wprowadzone do sprzedaży.

Przeczytaj całość

Galeria Obrazów Perspektywa – Otwarcie!

10-03-2008

   Szanowni Państwo, z nieukrywana satysfakcją ogłaszamy oficjalne otwarcie internetowej Galerii Obrazów Perspektywa, zajmującej się obrotem obrazami olejnymi ręcznie malowanymi na płótnie przez twórców, którzy ukończyli wyższe szkoły artystyczne oraz przez studentów tychże szkół. Dzięki temu zachowując wysokiej jakości wykonanie obrazów – oferujemy je w sprzedaży w bardzo atrakcyjnych cenach.

Przeczytaj całość
Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu