Strona główna » Malowanie obrazów na zamówienie

Malowanie obrazów na zamówienie

Nasza galeria obrazów posiada w stałej sprzedaży kilkaset obrazów olejnych malowanych ręcznie farbami olejnymi na płótnie, jednakże chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów którzy w naszej ofercie nie znaleźli interesującego ich dzieła, poszerzamy zakres naszych usług o malowania obrazów na zamówienie.

Jesteśmy w stanie namalować praktycznie każdy obraz w dowolnie wybranym rozmiarze. Możemy wykonać kopie istniejącego obrazu, namalować obraz ze zdjęcia lub wg podanych przez Państwa wytycznych.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu współpracujących z nami artystów gwarantujemy namalowanie każdego obrazu w najwyższej jakości.
Współpracujący z nami artyści posiadają wieloletnie doświadczenie w malowaniu obrazów na zamówienie, także możecie Państwo być spokojni, o jakość wykonanych prac.

Zlecając nam namalowanie obrazu możecie oprócz jego rozmiarów określić również jego kolorystykę oraz podać inne wytyczne. Dzięki temu każdy obraz może idealnie pasować do wnętrza, w którym zostanie powieszony.  

Aby zamówić namalowanie obrazu, którego nie ma w naszej ofercie bądź jest niedostępny prosimy o 
1. Przesłanie na nasz adres e-mail: biuro@galeriaperspektywa.pl zdjęcia bądź nazwy obrazu, którego kopię mamy wykonać, żądanych wymiarów dzieła oraz ewentualnych uwag co do wykonania obrazu.
2. W odpowiedzi przesyłamy Państwu koszt wykonania dzieła wraz z terminem realizacji.
3. Po zaakceptowaniu przez Państwa ceny namalowania obrazu, prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości od 50 do 150 zł.
4. Po zaksięgowaniu zaliczki rozpoczynamy prace

Serdecznie zapraszamy do składania zamówień.
 

Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu