1 » 2 » Galeria Obrazów Perspektywa – Otwarcie!3

Galeria Obrazów Perspektywa – Otwarcie!

Data dodania: 10-03-2008

   Szanowni Państwo, z nieukrywana satysfakcją ogłaszamy oficjalne otwarcie internetowej Galerii Obrazów Perspektywa, zajmującej się obrotem obrazami olejnymi ręcznie malowanymi na płótnie przez twórców, którzy ukończyli wyższe szkoły artystyczne oraz przez studentów tychże szkół. Dzięki temu zachowując wysokiej jakości wykonanie obrazów – oferujemy je w sprzedaży w bardzo atrakcyjnych cenach.   Już dzisiaj w Galerii Obrazów Perspektywa odnajdziecie Państwo kilkadziesiąt malowideł wykonanych różnymi metodami malarskimi, o oryginalnej tematyce i ciekawej kolorystyce. Staraliśmy się tak zróżnicować tematycznie nasze obrazy, aby pasowały one do wnętrz zarówno urządzonych w stylu klasycznym jak i modernistycznym, a przede wszystkim, aby spodobały się one osobom o zróżnicowanych gustach.

    Każdy z obrazów prezentowanych w Galerii Perspektywa jest namalowany ręcznie, a płótno zostało naciągnięte na sosnowy blejtram wzmocniony klinami (a w razie potrzeby również poprzeczką). Boki obrazów są zamalowane w kolorystyce obrazu, dzięki czemu jest on gotowy do powieszenia na ścianę bez konieczności oprawiania go w ramę.

   Dołożyliśmy wszelkich starań, aby przedstawione zdjęcia oddawały w 100% wygląd obrazu, jednakże niekiedy nie udało się uniknąć niewielkich refleksów świetlnych oraz delikatnych zakłamań kolorów, które na zdjęciach mogą wyglądać trochę inaczej niż na obrazie z powodu technik fotograficznych oraz ustawień wyświetlania monitora. Aby oddać jak najwierniejszy wygląd obrazu wykonaliśmy kilka zdjęć pod różnymi kontami oraz z różnej odległości – tak abyście mieli Państwo jak najlepszą wiedzę o oglądanym obrazie. Proszę nam jednak wierzyć, że nawet pierwszorzędnie zdjęcia nie są w stanie oddać prawdziwego uroku obrazu oraz wyczuwalnej energii włożonej przez artystę, podczas jego malowania. Dlatego jesteśmy przekonani, że po otrzymaniu zakupionych obrazów – będziecie Państwo mile zaskoczeni.

   Serdecznie zapraszamy do zwiedzania Galerii Obrazów Perspektywa!

Wzajemna promocja strony: Katalog Stron WWW - www.webtree.pl katalog stron internetowych www Katalog stron INPLUS Katalog stron Katalog Stron Interpress - katalog.interpress.net.pl Auto giełda samochodowa Hotele Warszawa, Hotele Kraków, Poznań, Wrocław ... Rezerwacja Online
4hotele.pl - hotele w Polsce ponad 500 obiektów do 40% Taniej Zwrot podatku Anglia, Irlandia, Niemcy, USA, Holandia
Zwrot podatku z zagranicy. Jeśli legalnie pracowałeś za granicą, odzyskamy Twój podatek. Szybkie i sprawne procedury, niskie prowizje. 


Przejdź do strony głównej