1 » 2 » 3 » Kwiaty w wazonie - Piere Auguste Renoir4
Kwiaty w wazonie - Piere Auguste Renoir

Kwiaty w wazonie - Piere Auguste Renoir

Nr katalogowy: 457
Opis produktu
Obraz dostępny tylko na zamówienie. Prosimy o kontakt via e-mail celem ustalenia szczegółów: biuro@galeriaperspektywa.pl
Obraz olejny pt. "Kwiaty w wazonie" namalowany na podstawie dzieła Piere Auguste Renoir.
Obraz namalowany ręcznie, farbami olejnymi na płótnie.
Wymiary obrazu: 50x60 cm.
Obraz naciągnięty na sosnowy blejtram o grubości około 2 cm. Boki zamalowane w kolorystyce całości.
Obraz nadaje się do powieszenia na ścianę bez konieczności oprawiania go w ramę.
Powyżej prezentowane zdjęcie, tak jak każde na stronach internetowych naszej galerii, jest rzeczywistym zdjęciem namalowanego przez nas obrazu.
Kliknij tutaj : [Piere Auguste Renoir] aby zobaczyć inne kopie dzieł tego artysty.

 

Dodatkowy opis

Kwiaty w wazonie to wspaniały obraz, którego autorem jest Piere Auguste Renoir. Jest on znanym na całym świecie impresjonistą francuskim. Poza tym zalicza się go do najlepszych kolorystów. O twórczości Renoira można powiedzieć przede wszystkim to, że wyróżnia się ona niezwykłą lekkością i delikatnością. Do tego bardzo charakterystyczna jest dla niej ciepła gama barwna. Można powiedzieć, że Renoir był jedyny w swoim rodzaju.  
Okazuje się bowiem, że będąc w samym centrum impresjonizmu, udało mu się zachować oryginalność i swój niepowtarzalny własny styl. Co ciekawe, różnił się bardzo od pozostałych impresjonistów, a mimo wszystko zaliczany był i jest do ich grona. Otóż Renoir nie malował pejzaży. Za to jednak wręcz pasjonował się przedstawianiem martwej natury. Jego ulubionym tematem były prace, które przedstawiały kwiaty. Jednym z takim obrazów są właśnie Kwiaty w wazonie. Dzieło to warte jest uwagi chociażby przez wzgląd na swoje walory artystyczne oraz kolorystykę. Patrząc na obraz nasuwa się myśl, iż jest to artystyczny zapis ulotnego spostrzeżenia artysty, któremu udało się uchwycić trwające przez zaledwie parę letnich dni piękno kwiatów, które ktoś zebrał na pobliskiej łące lub ogrodzie i ułożył w wazonie. Na obrazie tym widoczne są czyste barwy oraz harmonijna forma. Można powiedzieć, że te dwa elementy koncepcji dzieła artystycznego stanowiły chyba największą wartość dla naszego malarza. Kwiaty same w sobie są bardzo piękne. Tutaj zostały przedstawione w taki sposób, że nikt, kto na nie patrzy, nie zastanawia się, gdzie stoją, na czym stoją czy co jest za nimi, czy nad nimi. Przyciągają sobą całą uwagę widza. Zachwycają i pobudzają do refleksji.
Na pewno taki obraz doskonale odnalazłby się w każdym wnętrzu. To dzieło, które nie powinno zostać niezauważone.

Obraz jest: Na zamówienie

Cena: 340,00 zł

Chwilowo niedostępny

Podziel się informacją o obrazie

Inne polecane obrazy:

Kwiecista ikebana

Dostępny
310,00 zł
Kwiecista ikebana

Orliki

Dostępny
390,00 zł
Orliki

Róża Dekor B

Na zamówienie
480,00 zł
Róża Dekor B