1 » 2 » Malowanie obrazów na zamówienie3

Malowanie obrazów na zamówienie

Data dodania: 10-11-2008 Galeria Perspektywa świadczy usługi w zakresie malowania obrazów na zamówienie. Wykonujemy reprodukcje, obrazy na podstawie zdjęć i inne. Więcej szczegółów przeczytacie Państwo poniżej.

Szanowni Państwo
Nasza galeria obrazów posiada w stałej sprzedaży kilkaset obrazów olejnych malowanych ręcznie farbami olejnymi na płótnie, jednakże chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów którzy w naszej ofercie nie znaleźli interesującego ich dzieła, poszerzamy zakres naszych usług o malowania obrazów na zamówienie.

Jesteśmy w stanie namalować praktycznie każdy obraz w dowolnie wybranym rozmiarze. Możemy wykonać reprodukcje sławnych obrazów, namalować obraz ze zdjęcia lub wg podanych przez Państwa wskazówek.

Współpracujący z nami artyści posiadają wieloletnie doświadczenie w malowaniu obrazów na zamówienie, także możecie Państwo być spokojni, o jakość wykonanych prac.

Obraz malowany ze zdjęcia może być wspaniałą pamiątką wielu uroczystości, np. chrzcin lub wesela.

Obrazy olejne również doskonale nadają się na prezent urodzinowy, imieninowy czy też ślubny. Taki obraz to również świetna pamiątka rodzinna.

Zlecając nam namalowanie obrazu możecie oprócz jego rozmiarów określić również jego kolorystykę oraz podać inne wytyczne. Dzięki temu każdy obraz może idealnie pasować do wnętrza, w którym zostanie powieszony. 

Procedura zamawiania obrazu przebiega następująco:
1. Po przesłaniu nam (na e-mail: tomasz@galeriaperspektywa.pl) zdjęcia bądź nazwy obrazu, którego mamy wykonać reprodukcję, rządanych wymiarów dzieła oraz ewentualnych uwag co do wykonania obrazu, w przeciągu 1 – 2 dni otrzymujecie od nas Państwo wycenę oraz termin realizacji zamówienia.
2. Po zaakceptowaniu kosztów namalowania obrazu, prosimy zazwyczaj o wpłatę zaliczki od 50 do 150 zł. Jej wysokość uzależniona jest od ceny obrazu.
3. Po namalowaniu obrazu przesyłamy Państwu jego zdjęcie i pozostaje tylko poczekać aż dobrze wyschnie farba na płótnie.

Serdecznie zapraszamy do składania zamówień.


Przejdź do strony głównej