Strona główna » Tematyka » Krajobrazy » Morwa - Vincent van Gogh
Morwa - Vincent van Gogh

Morwa - Vincent van Gogh

Nr katalogowy: 454
Opis produktu
Obraz olejny pt. "Morwa" namalowany ręcznie na podstawie dzieła Vincenta van Gogha.
Obraz namalowany farbami olejnymi na płótnie.
Wymiary obrazu: 80x65 cm.
Płótno naciągnięte na drewniany blejtram.
Grubość obrazu: 2 cm. Boki zamalowane w kolorystyce całości, obraz nadaje się do powieszenia na ścianę bez konieczności oprawiania go w ramę.
Prezentowane powyżej zdjęcie, tak jak każde w naszej galerii obrazów,  przedstawia namalowaną przez nas kopię obrazu.

Aby obejrzeć inne namalowane przez nas dzieła tego artysty, proszę kliknąć Vincent van Gogh.
Dodatkowy opis obrazu
  Van Gogh namalował ten obraz w październiku 1889 roku. Miało to miejsce w ostatnich latach jego życia. Powstało zatem już po słynnym incydencie z uchem. Jednak po tej sytuacji Van Gogh nie był już do końca sobą. Uważał na przykład, że próbowano go otruć – jego kondycja psychiczna nie była najlepsza.

  Stałą w życiu Van Gogha było to, że ciągle malował. Na jego obrazach z tamtego okresu można odnaleźć wszystkie elementy jego życia. Na obrazach widzimy lekarzy, korytarze, kwiaty rosnące w ogrodach itp.

  Na powyższym obrazie widzimy drzewo, które wyrasta na skalistym terenie. Tym drzewem jest morwa. Jest to drzewo pochodzące z ogrodu azylu, w którym przebywał artysta. Drzewo rośnie samo na skalistym zboczu. Grunt powstał z kilku z krótkich i jednocześnie szybkich pociągnięć pędzla. Utrzymany jest w kolorach bieli i jasnego brązu. Kontrastuje z ciemną zielenią oraz brązem pnia drzewa. Liście na drzewie są kolorowe, z przewagą pomarańczowego, żółtego i czerwonego koloru. Od razu nasuwa się na myśl, że musiała wówczas panować wspaniała złota jesień, która zachwyciła artystę.
Dalsze tło obrazu ziemia i niebo. Składają się one w większości z prostych ukośnych pociągnięć pędzla. Obraz jest naprawdę piękny.

Obraz jest: Dostępny

Cena: 520,00 zł

Kup obrazIlość: szt.

Podziel się informacją o obrazie

Inne polecane obrazy:

Pole pszenicy - Claude Monet

Dostępny
520,00 zł
Pole pszenicy - Claude Monet

Zachód słońca

Na zamówienie
580,00 zł
Zachód słońca

Górska mgła

Dostępny
480,00 zł
Górska mgła
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu