1 » 2 » Obrazy olejne znanych malarzy3

Obrazy olejne znanych malarzy

Data dodania: 02-09-2008 W związku ze stale rosnącym Państwa zainteresowaniem reprodukcjami dzieł znanych malarzy, nasz dział „Reprodukcje” przezywa istny rozkwit.


Staramy się na bieżąco sprostać Państwa wymaganiom, dlatego też znacznie zwiększyliśmy ilość dzieł dostępnych w dziale „Reprodukcje”, gdzie można obejrzeć oraz zamówić obrazy namalowane na podstawie dzieł najsłynniejszych światowych artystów, zarówno tych współczesnych jak i tych historycznych.

Claude Theberge (malarz kanadyjski) – znajdziecie u nas reprodukcje jego prac: „Białe tulipany”, „L’Envol”, „Narzeczona”, „Orkiestra”, „Pewna noc przy moście” oraz „Spotkanie nocą”. Prace tego malarza charakteryzują się ciepłymi i pozytywnymi barwami. Do każdego pomieszczenia, w którym zostaną powieszone, wniosą nutkę radości i szczęścia.

Reachel Deacon (malarka z Wielkiej Brytanii) – stale powiększamy dział z reprodukcjami obrazów tej artystki. Każde jej dzieło bije kobiecością i romantyzmem. Te obrazy szczególnie polecamy do sypialni oraz pokoi dziennych.

Tamara Łempicka (artystka polska) – jej kultowe wręcz dzieła są znane już na całym świecie. Wśród dostępnych reprodukcji z łatwością odnajdziecie Państwo obrazy tej artystki przepełnione erotyzmem jak i pozytywnymi kobiecymi emocjami.

Pierre Farel (malarz francuski) – oprócz malowaniem obrazów, zajmuje się on również projektowaniem biżuterii oraz odzieży. Specyficzny styl tego artysty z pewnością znajdzie akceptację wśród osób pragnących zaaranżować i udekorować wnętrza swojego domu w sposób nowoczesny.

Jack Vettriano (malarz szkocki) – tworzy obrazy o niesamowitym klimacie. Swoje inspiracje czerpie ze starych filmów, a postacie na jego obrazach są prezentowane w sposób bajkowy i „nieosiągalny”. Taki rodzaj malarstwa idealnie pasuje do pomieszczeń gdzie codziennością jest spokój, chwila zadumy i refleksji. Obrazy te doskonale nadają się do powieszenia w naszej domowej czytelni, sali z kinem domowym, bądź jadalni lub kuchni z barkiem.


Przejdź do strony głównej