Strona główna » Tematyka » Krajobrazy » Pola Elizejskie - Edouard Cortes
Pola Elizejskie - Edouard Cortes

Pola Elizejskie - Edouard Cortes

Nr katalogowy: 413
Opis produktu

Ręcznie namalowany obraz na podstawie dzieła artysty Edouard'a Crotes'a pt. "Pola Elizejskie".
Obraz namalowany farbami olejnymi na płótnie. Obraz o wymiarch: 100 x 70 cm.
Wyśmienite dzieło impresjonistyczne.
Płótno jest naciągnięte na sosnową blejtramę i posiada zamalowane boki w kolorystyce całości. Dzięki czemu nadaje sie do powieszenia na ścianę bez konieczności oprawiania w ramę. Grubość blejtramy wynosi 2 cm.
Zarówno te, jak i każde inne zdjęcie w naszej galerii przedstawia rzeczywisty obraz przez nas namalowany.

W naszej galerii obrazów posiadamy w ciągłej sprzedaży obrazy olejne będące kopiami dzieł sławnych malarzy.
Więcej dzieł tego malarza możesz obejrzeć klikając na podkategorię: Edouard Crotes.

Dodatkowy opis

Dzieło „Pola Elizejskie” przedstawia wyjątkowe miejsce, które istnieje w rzeczywistości w Paryżu. Dawniej Pola Elizejskie były jednym z ulubionych miejsc, na terenie którego odbywały się spacery francuskiej arystokracji oraz burżuazji.

Obraz ukazuje fragment ulicy w letnich lub jesiennych barwach. Pierwszy plan zajmują pokazani ludzie oraz dorożki z pięknymi końmi. Wzdłuż drogi, po jej lewej stronie, rosną wysokie, kolorowe i rozłożyste drzewa. Widać je również po prawej, lecz już z dalszej perspektywy. Nad (czy też za nimi) znajdują się budowle mieszkalne.

Im głębiej zagląda się w obraz, tym aleja staje się coraz to węższa. Ludzie spacerujący w oddali to zaledwie małe ciemne plamy. Ponad drogą i drzewami rozpościera się bladoniebieskie niebo, przełamywane delikatnie różnym od niego kolorem chmur. W obrazie tym widać chęć przedstawienia dostojnego piękna tego miejsca. Już sam sposób ukazania drzew świadczy o tym, że artysta chciał przedstawić ich wielkość i elegancję, jednocześnie podkreślając w ten sposób, że górują one nad postaciami. Dzieło przedstawia potęgę przyrody i piękno miasta. Ukazuje również to, że czas może przemijać, ale miejsca takie jak to przetrwają wiele kolejnych pokoleń prawie niezmienne.

Obraz jest: Dostępny

Cena: 620,00 zł

Kup obrazIlość: szt.

Napisz opinię
Podziel się informacją o obrazie

Inne polecane obrazy:
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu