1 » 2 » 3 » Blanka Hoschede przy sztaludze - Claude Monet4
Blanka Hoschede przy sztaludze - Claude Monet

Blanka Hoschede przy sztaludze - Claude Monet

Nr katalogowy: 621
Opis produktu
Obraz namalowany na podstawie dzieła Claude Monet'a pt. "Blanka Hoschede przy sztaludze".
Obraz namalowany farbami olejnymi na płótnie.
Obraz o wymiarach: 80 x 75 cm.
Płótno jest naciągnięte na sosnową blejtramę i posiada zamalowane boki w kolorystyce całości. Dzięki czemu nadaje sie do powieszenia na ścianę bez konieczności oprawiania w ramę. Grubość blejtramy wynosi 2 cm.
Powyżej prezentujemy rzeczywiste zdjęcie namalowanego przez nas obrazu.

W naszej galerii obrazów posiadamy w ciągłej sprzedaży obrazy olejne będące kopiami dzieł sławnych malarzy.
Więcej dzieł tego malarza możesz obejrzeć klikając na podkategorię: Claude Monet.

 

Dodatkowy opis
Claude Monet urodził się w 1840 roku w Paryżu. Był bardzo znanym i lubianym malarzem francuskim Zasłynął w zasadzie jako jeden z twórców oraz najbardziej konsekwentnych przedstawicieli impresjonizmu.

Monet najmłodsze lata spędził w Hawrze. To właśnie tam miał możliwość zapoznania się z E. Boudin’em. Dzięki niemu oraz pod jego kierunkiem zaczął malować swoje pierwsze pejzaże. Rok 1871 ostatecznie sprecyzował jego przyszły kierunek malarski. Postanowił bowiem prowadzić nieustające studia koloru oraz światła, a przede wszystkim przestawiać na płótnie ich wzajemne relacje.

Obraz „Blanka Hoschede przy sztaludze” nie należy do najbardziej znanych dzieł malarza. Jednak jest na pewno godny uwagi. Przedstawia dwie kobiety na łące. Jedna z nich stoi przy sztaludze. W jednej dłoni trzyma paletę z farbami, a w drugiej pędzel. Jest malarką. Druga kobieta siedzi na trawie – w jej dłoniach spoczywa książka. Obraz jest sielski i spokojny. Nie wiadomo, co przestawia obraz malarki – może jest nim wizerunek siedzącej nieopodal koleżanki, a może przepiękny krajobraz w tle z wysokimi drzewami.

Cały obraz jest pełen barw oraz światła, które widać odbijające się praktycznie w każdym elemencie, który został uwieczniony na tym obrazie.

Obraz jest: Dostępny

Cena: 420,00 zł

Kup obrazIlość: szt.

Podziel się informacją o obrazie

Inne polecane obrazy: