Strona główna » Tematyka » Abstrakcje » Kolorystyka
Kolorystyka

Kolorystyka

Nr katalogowy: 358
Opis produktu

Nowoczesna abstrakcja namalowana ręcznie farbami olejnymi na płótnie.
Obraz o sporych wymiarach: 80x100 cm
Płótno naciągnięte na sosnowy blejtram (wzmocniony klinkami) ma zamalowane boki w kolorystyce całości obrazu, dzięki czemu obraz nadaje się do powieszenia na ścianę bez konieczności uprzedniego oprawiania go w ramę.
Grubość blejtramy (czyli boku obrazu) wynosi około 2 cm.
Powyższe zdjęcie przedstawia rzeczywisty obraz przez nas namalowany.
Więcej nowoczesnych abstrakcji możecie Państwo obejrzeć w dziale Obrazy nowoczesne.

Ten obraz możemy naciągnąć na grubszy blejtram.
Standardowo w cenie obrazu zawarty jest blejtram (wewnętrzna rama) o grubości 2 cm, jednakże gdy obraz nie będzie oprawiany w ramę dekoracyjną to zachęcamy do wyboru blejtramu o grubości 4 cm. Obraz na ścianie prezentuje się okazalej, a blejtram jest solidniejszy.
[Dowiedz się więcej o beljtramie]

Dodatkowy opis obrazu
   Ten obraz jest dziełem pełnym życia i intensywnych barw. Nie przedstawia żadnego konkretnego obiektu czy postaci- jest to typowa abstrakcja, która ma za zadanie wywoływać w odbiorcy całkiem spontaniczne odczucia.

 Patrząc na dzieło, spontaniczność jest pierwszym odczuciem, które nam towarzyszy. Po chwili pojawia się rzesza kolejnych, które na początku ciężko jest od razu nazwać i dokładnie sprecyzować. Na pewno przewija się przez nie radość, ciekawość, miłość (to przez te odcienie czerwieni) i tym podobne odczucia- cały obraz dosłownie tętni życiem. Co jest jego motywem przewodnim? Cóż, każdy może widzieć w tym dziele coś innego. Ja widzę na nim przede wszystkim życie. Widzę ludzi, którzy różnią się między sobą, ale których przede wszystkim łączy bardzo wiele.

    Bardzo ciekawym elementem tego obrazu jest jego faktura. Obraz nie wygląda na taki, który posiada idealnie gładką powierzchnię. Wręcz przeciwnie. Jego faktura wydaje się być nierówna. Powstała poprzez odciskanie na niej obiektu, który daje efekt przywodzący na myśl linie papilarne. Patrząc na obraz widzę na nim olbrzymie ilości odcisków palców- wszędzie linie papilarne, mniejsze i większe, które tym bardziej przypominają mi ludzi. Dlatego też cały obraz kojarzy mi się z życiem i intensywnym jego przeżywaniem.

    Do jakich wnętrz będzie obraz pasował? Cóż, na pewno będzie odpowiedni dla wnętrz żywych i kolorowych, które dodatkowo w ten sposób będzie można podkreślić. Chociaż w zasadzie doskonale ożywi także wnętrza, które utrzymywane są w spokojnej pastelowej tonacji a także te raczej tradycyjne. Pasował będzie w szczególności do ludzi aktywnych, lubiących zabawę, dobre towarzystwo i życie w pośpiechu. Obraz ten, zawieszony w naszym salonie, na pewno skłoni naszych gości do radosnych refleksyjnych przemyśleń.

Obraz jest: Dostępny

Blejtram o grubości:

Cena: 560,00 zł

Kup obrazIlość: szt.

Napisz opinię
Podziel się informacją o obrazie

Inne polecane obrazy:
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu